В вашому кошику:
Немає товарів

(095) 493-88-11

(067) 493-88-11

(063) 493-88-11

ТОППЕРИ В ТОРТ і КОРЗИНКИ ДЛЯ КАПКЕЙКІВ


ПАПЕРОВІ ТОППЕРИ І КОРЗИНКИ ДЛЯ КАПКЕЙКОВ

Топпери для капкейков

Яка ж вечірки може обійтися без торта і капкейков в Кенді-барі ...

Прикрашаємо торт або капкейкі самі ...

Для повної відповідності святкової обстановки яскравою вечірки в обраному стилі, необхідно продумати прикраси для торта і кенді-бару. Традиційним оформленням кондитерки в яскравих барвистих тонах безперечно є топпери ... Топпер для кондитерських виробів - це невелика прикраса Вашого святкового кулінарного шедевра. Зазвичай топпери роблять на легких дерев'яних піках, які можна закріпити в торті або кексику. Звичайно ж вони бувають різного розміру, виду, форми і матеріалу, з якого вони виготовляються! Найчастіше на святкові заходи использутся декількох видів:

- паперові топпери або картонні, як їх ще називають,

- дерев'яні топпери;

- пластикові топпери;

- їстівні топпери - пряники.

Картонні топпери - найпоширеніші й доступні за ціною і за звичаєм в наборах до них йдуть корзинки для капкейков - святкових кексиков!

Топпери традиційно роблять стилізованими під обрану тематику вечірки. Наприклад, топпери для капкейков лялечки ЛОЛ можна використовувати на дитячих дівчачих заходах, а футбольні топпери для капкейков - при святкуванні днів народження Вашого маленького футболіста ...

Втім, як завжди вибір за Вами! Однак, не забувайте, що крім топперів для кенді-бару у нас можна також придбати і тортові свічки - не менш важливий і значущий святковий атрибут !!!

Приємних покупок і незабутніх свят!

Хіти продажів
Замовити дзвінок
Ім'я
Телефон*
* поля обязательные к заполнению
Ваше повідомлення відправлене
Ви успішно підписані на розсилку
ВхідРеєстрація
Заповніть форму реєстрації!