В вашому кошику:
Немає товарів

(095) 493-88-11

(067) 493-88-11

(063) 493-88-11

Фольговані кульки цифри


Кульки цифри - магічні символи Вашого свята!

Що слід знати, вибираючи фольговані кульки цифри?

Перш за все необхідно чітко розуміти, що БУДЬ-ЯКУ ЦИФРУ незалежно від розміру можна надути повітрям. Для надування гелієм краще використовувати повітряні кульки цифри більшого розміру (зазвичай це 102см). Цифри з гелієм відповідно будуть літати (парити) над землею, виглядає дуже витончено, хоча надувка гелієм коштує досить дорого - 200-250грн за одну цифру.

ПОРАДА МАГАЗИНА!!!

Набагато дешевше і практичніше використовувати кульки-цифри 70см або кульки-цифри 35см! Коштують вони в 2-5раза дешевше, їх можна надути повітрям і прикріпити до елементів декору приміщення, адже на кожній цифрі є спеціальні вушка для кріплення. Вийде подвійна економія: і цифра дешевше в 2-3рази, і не потрібно їх надувати гелієм (ще 200-250грн)!

Для тих же, кому потрібні цифри з гелієм - настійно рекомендуємо дивитися в розділі надувні цифри 102см

Деякі хитрощі:

1. При надуванні цифри слід враховувати, що гелію (або повітрю) властиво розширяться при підвищенні температури навколишнього середовища. Тому надута кулька в слідстві розширення може просто луснути, потрапивши в салон "розпеченій" машини або ж на відкритому сонці і т.д.

2. Фольга досить тонка, хоча і дуже міцна. Проте, варто пам'ятати, що її легко пошкодити (проколоти, проткнути і т.д.). Будьте уважні!

3. Як надути цифру в побутових умовах? Дуже просто: через коктейльну трубочку або за допомогою велосипедного насоса, який повинен мати спеціальну конусну насадку. Хоча, звичайно ж найкращим варіантом буде звичайний насос для кульок! Надувні цифри мають клапан, тому не варто турбуватися, що після надування повітря "втече" з неї!

Не забувайте, що кульки цифри купити можна в нашому магазині!

Приємних покупок і незабутніх свят!

Хіти продажів
Замовити дзвінок
Ім'я
Телефон*
* поля обязательные к заполнению
Ваше повідомлення відправлене
Ви успішно підписані на розсилку
ВхідРеєстрація
Заповніть форму реєстрації!