В вашому кошику:
Немає товарів

(095) 493-88-11

(067) 493-88-11

(063) 493-88-11

Фольговані ходячі фігури за чудовою ціною


Ходячий шар ЁЖИК 90см
Немає на складігрн
Ходячий шар ТОРТИК 97см
Немає на складігрн
Ходячка Миньон Дейв 111см
Немає на складігрн

Кулі ходячі фігури

Найчастіше буває так, що на свято хочеться здивувати дитину або гостей чимось небанальним і неординарним !!! Під це визначення потрапляють ходячі кулі !

Як же вони працюють і чим можуть здивувати?

Перш за все - це досить великі фольговані кулі, які часто складаються з декількох частин. При надування гелієм, ходяча куля фігура починає підніматися над повернею і як-би парити, рухаючись потроху при легкому подиху. Виглядає це звичайно ж дуже магічно і заліпательно! Бивають також фольговані ходячі фігури, які не потрібно надувати дорогим гелієм - їх надувають звичайним повітрям в домашніх умовах (через коктейльну трубочку наприклад) і вони просто стоять у вигляді великих повітряних куль! Неодмінна умова - як мінімум 3-4 точки опори, наприклад, ходяча кулька Людина-Павук - вона має 4 точки опори. До речі, якщо її надути гелієм і не прикріпити важки, то вона злетить на стелю - вийде людина-павук на стелі laugh.

Втім, як завжди вибір за Вами! Однак, не забувайте, що крім ходячих кульок у нас можна також придбати і двуходові насоси - для їх надування!!!

Приємних покупок і незабутніх свят!

Хіти продажів
Замовити дзвінок
Ім'я
Телефон*
* поля обязательные к заполнению
Ваше повідомлення відправлене
Ви успішно підписані на розсилку
ВхідРеєстрація
Заповніть форму реєстрації!