В вашому кошику:
Немає товарів

(095) 493-88-11

(067) 493-88-11

(063) 493-88-11

Наклейки на кульки, авто і т.і.


НАПИСИ - НАЛІПКИ ДЛЯ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬОК

В наші дні практично будь-яке свято не обходиться без тематичних повітряних кульок. Однак, однотипні кульки на кожному заході виглядають як солдати на плацу - однакові і знеособлені. Але ж повітряні кульки повинні радувати і викликати захват! Якраз для додання індивідуальності і ексклюзивності і існують наклейки з індвідуальними написами на кульки! Наклейки це самоклейка у вигляді напису або фігури. А самоклеюча плівка в свою чергу наклеяна на підкладку.

Наклеювати такі написи можна на фольговані, латексні кулі, кульки Bobo, а також на будь-які елементи інтер'єру або екстер'єру.

ПОРАДА:  для перенесення самоклейки на кульку настійно рекомендуємо замовляти написи з вже наклеяной монтажної плівкою - з її допомогою можна зручно і швидко перенести все словосполучення або фігуру на кульку. Без такої плівки доведеться переносити кожну букву на кульку окремо! В крайньому випадку, замість монтажної плівки можна застосувати звичайний монтажний скотч на паперовій основі.

Як перенести наклейку на кульку?

  1. Надуйте повітряну кульку - наклейки переносяться ТІЛЬКИ на надуті кульки !!! ;
  2. Нанесіть поверх написи з самоклейки монтажну плівку (або монтажний скотч на паперовій основі), а після - трохи пригладьте, щоб самоклейка і монтажна плівка гарненько зчепилися;
  3. Тепер починайте потихеньку від'єднувати монтажну плівку з написом від підкладки. Робіть це не поспішаючи і акуратно, щоб всі елементи самоклейки залишилися на монтажній плівці! У підсумку вся напис-самоклейка повинна залишитися на монтажній плівці!
  4. Тепер просто наклеюємо монтажну плівку з написом на повітряну кульку, пригладжує, а після - відклеюємо монтажну плівку від кульки таким чином, щоб сам напис-наклейка залишилася на кульки. В результаті напис повинен залишитися на кульці, а монтажна плівка в руках! Ось і все - Ваша ексклюзивна кулька готова!

ІНСТРУКЦІЯ З ПЕРЕНОСУ НАКЛЕЙКИ НА КУЛЬКУ

 

 

ПОРАДА: бажано наносити наклейки на повітряні кульки розміром не менше 40см. Це викликано тим, що будь-який надута кулька "дихає" - змінює свій розмір при зміні температури або тиску. При цьому наклеянний на кульку напис, також буде деформуватися - і в підсумку буде виглядати або м'ятою, або просто відійде в деяких місцях. Відповідно, чим більше кулька, тим менше буде ефект деформації!

Типи наклейок для кульок:

  • наклейки-фігури - самоклеючі фігури у вигляді фламінго, колясок, сердець, зірочок, єдинорогів і т.д .;
  • наклейки на кульку для визначення статі - набори написів з питаннями, наприклад, Хлопчик або Дівчинка, Boy or Girl і т.д.
  • наклейки-очі - потрібні такі налейкі для фігур з повітряних кульок, застосовуються в аеродизайні.
  • наклейки-метелики, наклейки-янголята, наклейки-крильця - виконані з паперу, на невелику ділянку якої нанесена самоклейка. При наклеюванні на кульку, метелики буквально оживають, а при перенесенні таких кульок, метелики починають махати крилами як живі!!!
  • наклейки-написи на кульку - будь-який індпівідуальний напис на кульку, яку можна замовити у нас в магазині.

Втім, як завжди вибір за Вами! Однак, не забувайте, що у нас можна також придбати і декоративні стрічки для кульок - не менш важливий і значущий атрибут для свята !!!

Приємних покупок і незабутніх свят!

Хіти продажів
Замовити дзвінок
Ім'я
Телефон*
* поля обязательные к заполнению
Ваше повідомлення відправлене
Ви успішно підписані на розсилку
ВхідРеєстрація
Заповніть форму реєстрації!