В вашому кошику:
Немає товарів

(095) 493-88-11

(067) 493-88-11

(063) 493-88-11

Тримачі для кульок


ПАЛИЧКИ - ТРИМАЧІ ДЛЯ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬОК

Кожен з дитячих років знає, що невід'ємним аксесуаром до повітряних кульок є пластикові палички для кульок (тримачі). Зав'язувати повітряні кульки ниткою, підв'язувати стрічками тепер не потрібно - всі ці функції виконують тримачі для кульок з розеткою! Дуже зручно надуту латексну кулька закріплювати в тримач, обвивши хвостиком латекснї кульки фігурні вирізи розетки "вісімкою". При цьому навіть не потрібно зав'язувати латексну кулька!

Палочки для шаров изготовляют из пластика. Быват литые и разборные держатели. Литые выполнены как цельная неразборная конструкция. Но на наш взгляд намного функциональнее и удобнее в использовании разборные держатели для шариков с отделяющейся розеткой. Дело в том, что палочки таких держателей полые и их можно использовать для быстрого надува фольгированных шаров! Очень удобно, ведь палочки всегда под рукой! К тому же такие палочки (отдельно без розеток) используются для крепления маленьких флажков и вымпелов.

Палички для кульок виготовляють з пластика. Бувають литі і розбірні тримачі. Литі виконані як цілісна нерозбірна конструкція. Але на наш погляд набагато функціональніші і зручніші у використанні розбірні тримачі для кульок з розеткою. Справа в тому, що палички таких тримачів порожні і їх можна використовувати для швидкого надування фольгованих кульок! Дуже зручно, адже палички завжди під рукою! До того ж такі палички (окремо без розеток) використовуються для кріплення маленьких прапорців і вимпелів.

Втім, як завжди вибір за Вами! Однак, не забувайте, що крім паличок-тримачів для кульок, у нас можна також придбати і кульки мініфігури - не менш важливий і значущий святковий атрибут !!!

Приємних покупок і незабутніх свят!

Хіти продажів
Замовити дзвінок
Ім'я
Телефон*
* поля обязательные к заполнению
Ваше повідомлення відправлене
Ви успішно підписані на розсилку
ВхідРеєстрація
Заповніть форму реєстрації!